Contactgegevens Deelnemers Online Open Coffee

Ik wil je danken voor je bijdrage. Peter en ik vonden het opnieuw bijzonder aangenaam netwerken. Ik heb weer heel wat opgestoken over toffe openingszinnen om met bedrijven in contact te komen, babbelen met onbekenden, cold calling en contacten leggen via Linkedin.

Bekijk ook ons zwaaimoment op onze Facebookpagina. Schrijf tijdig in voor de volgende Open Coffee Antwerpen. We waren met 28 deelnemers, 9 nieuwe mensen, 3 mensen die voor de tweede keer kwamen. Ideaal om iedereen zijn 1-minuut voorstelling te geven, gevolgd door de losse babbel om mekaar zo beter te leren kennen.

Je vindt de contactgegevens van de deelnemers hieronder.

NameBedrijfTel
Michel PiedfortAlgida.be0486329020
Peter KuipersNetPeople0474297500
Alice MaVDAB
Angilique MonballieuVerenigde Producties vzw0496238065
Astrid Van den MaagdenbergOnline Octopus0471493305
brigitte crombezavatar0497087991
Dirk GeerardynHet Bruidsparadijs0477276975
Dirk HUYERSPM Studio0475404778
Edith GijsbregtsVitality & Life0477607626
Filip Van ReethFitio
Hendrik HellemansCoachingplanet.be0497402500
Julie LandrieuJulie Landrieu
Julie RademakersDe Schone Schrijfster0495847520
Katleen Van LandschootDe Copywriter057466557
katrien magnusfotografiemagnus0487797355
Layla van der WalDefibtech Belgium0497651487
Luc GeelenAffaco0495367521
Mario VleugelsMIKE LEROY PRODUCTIONS0495800447
Mic AdamVanguard Leadership0478504135
Mitja ZilverbergAtelier Zilver0465004925
Olivier MuysMAGICWORX0470124461
Peter WillekensPeter Willekens – KMO Booster0496994956
Piet LietaertPL Salesdevelopment0478828200
Suzanne GysDarth Paper0488876716
Van den BergheEuro Protection Surveillance02405 58 02
Vincent PatteWesthuis.be0470941834
Vira Buchkovskavirabuchkovska.com0477424212
Yves De WolfSensityves0477982546

Scroll naar top